ספרי קריאה, חיתולים אורגניים, אופני איזון ובגדי חורף הם בין עשרת המוצרים החדשים שמקבלים אצלנו חשיפה


המנדלה של סיבל זוארץ
5 Mobileערכת יצירה ומשחק זו מיועדת לילדים בני ארבע ומעלה וכמובן להורים. הערכה משלבת בסיס עגול ליצירה, מבחר חומרי יצירה שניתן להרכיב בצורות שונות, חוברת הסברים ועשר מנדלות לצביעה.
40 שקלים, לא כולל משלוח, 35 שקלים למזמינים 10 ערכות ומעלה. להשיג ב- 052-2526690.  

Castro Bimbike של Castro
1 Mobileהחברה השיקה לראשונה כחלק מקולקציית הילדים שלה אופני איזון. אופניים אלו מתאימים כשלב ראשון בלימוד רכיבה על אופניים עבור ילדים מגיל שנתיים ועד גיל 6. הם עשויים אלומיניום ללא פדלים במטרה לפתח את האיזון והכישורים המוטוריים. 299 שקלים. להשיג ברשת הילדים של קסטרו וב- www.castro.com.
צילום: אודי דגן

קולקציית חורף של Delta Kids
2 Mobileהרשת השיקה את הקולקציה שלה לעונה הקרה, המתאימה לילדים מגיל לידה ועד גיל 12. הקולקציה כוללת פריטים ליום-יום, לאירועים ולבית עם התייחסות אופנתיות. לדוגמא, בקולקציית הילדים מצאנו ז'קט דמוי אופנוענים לבנות; ואילו הפריטים לבני שנה ועד חמש שנים משלבים דמויות של סמי הכבאי, הלו קיטי ועוד. מ-39.9 שקלים. להשיג בדלתא ובמשביר לצרכן.
צילום: יריב פיין וגיא כושי
אפושון צחצוחון של ליאור קומרובסקי

3 Mobileספר ילדים חדש בהוצאת אוריון, המתמקד בחייו של ילד בגיל הגן ובסיטואציות שהוא עובר. קשרים חברתיים, היכולת להתמודד חברתית וחשיבות הפתיחות והשיתוף בין הילד ואביו הם הרעיונות העיקריים העוברים בספר, הקשורים בדרך מעט מפתיעה לצחצוח שיניים. 45 שקלים, להשיג בחנויות ספרים, בחנות ההוצאה בקניון ערי החוף, ראשון לציון, וב- www.orion-books.co.il


הנסיך האמיץ של ציון זכאי
4 Mobileהוצאת דני ספרים הוציאה לאור את הספר הזה, בו  אבא מספר לבנו איתי סיפור לפני השינה, המפתיע גם אותו במקום אליו הסיפור הזה מגיע. הסיפור המקורי משלב הומור ומלמד את הילדים לחשוב מחוץ לקופסא. 54 שקלים, להשיג בחנויות ספרים וב-www.siman-kria.co.il


קולקציית חורף של שילב

6 Mobileהרשת השיקה את קולקציית החורף שלה לקטנים, המעוצבת כתמיד בהשראת טרנדים אופנתיים. בצד פריטי יום יום נוחים לתינוקות ולפעוטות אפשר למצוא את ליין ה- Black & White המשלב פריטים בשחור וורוד עם נקודות שחורות, בדים מעט מבריקים ובנגיעות מטאליות על מכנסי סקיני וסוודרים בדוגמת צמות. יש גם פריטים בהשראת טרנד הקולג', הספורט, עולם הטבע ועוד. מ-40 שקלים. להשיג בסניפי הרשת.
צילום: עדי אורני

נוטרמיגן LGG ליפיל של מיד ג'ונסון
7 1 Mobileהחברה השיקה תרכובת מזון לתינוקות ופעוטות עם רגישות או אלרגיה לחלבון חלב הפרה. מוצר זה מגיע עם תוספת של חיידקי LGG פרו-ביוטיים, הפועלים להסתגלות מהירה יותר לחלב פרה ולקיצור משך זמן האלרגיה. כ-35 שקלים ל-400 גרם. להשיג באמצעות מרשם רופא בכל קופות החולים, ברשתות הפארמים ובבתי מרקחת פרטיים.
כיסוי רכב של Compact Car Cover
8 Mobileמוצר זה מיועד למי שרוצה למנוע מהרכב מלהתחתם יתר על המידה, דבר חשוב במיוחד כאשר נכנסים ביום חם לרכב עם תינוקות. המוצר, פיתוח ישראלי, מכסה את הרכב בכ-30 שניות. הודות לבד מסנן קרינה ממנו הוא עשוי, הוא מוריד עד 30 מעלות מהחום הנקלט הנספג ברכב. 220 שקלים. להשיג ב- SO GOOD, תפוז, ב- www.myprivateweather.com וב- www.StyleRiver.co.il 
צילום: ניר עצמון

מוצרי טואלטיקה ממותגים לילדים של שופרסל
9 Mobileשיתוף פעולה ייחודי של הרשת עם הוצאת הקיבוץ המאוחד הביאה למדפים סדרת מוצרים הממותגים עם ספרי ילדים ידועים. מדובר בשמפו, אל-סבון, מרכך שיער וחמישיית מגבונים הממותגים האריה שאהב תות, איה פלוטו, מעשה בחמישה בלונים ותירס חם. 9.9-19.9 שקלים. להשיג בסניפי הרשת.
צילום: דני לרנר

חיתולים אקולוגיים של Bio Baby
10 Mobileחיתולים אלו, המיוצרים במקסיקו, עשויים מחומרים טבעיים ומתכלים המפחיתים משמעותית את זיהום הסביבה. לדוגמא, חיתול כזה מתכלה תוך שנה לעומת 400 שנה לחיתול רגיל. זאת הודות לכך שחיתולים אינם מכילים כלור, לטקס, חומרי בישום כימים וחומרים משמרים, ובמקומם יש שמנים טבעיים ומרגיעים ומעטפת חיצונית העשויה מעמילן תירס. 20-49 שקלים, מידות 1-6 (3 ק"ג ועד 18 ק"ג). להשיג ב-  www.echobaby.co.il.
צילום:  VALOR


***יתר התמונות באדיבות יחסי ציבור***
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים של טבורית בנק דם טבורי.

 

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
המרכז הרפואי שיבא